| BellaMarie a întrebat:

Heeei happy.
Ce protectie termica pentru par imi puteti recomanda? happy. Sa fie foarte buna!
Preferabil sa se aplice pe par uscat happy.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă faci referire la placă, renunță la ea, niciun produs nu poate dat o protecție atât de ridicată iar părul trebuie tăiat la 2-4 luni pentru un aspect sănătos!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Scarlettt a răspuns:

Nici unele din comert nu-s bune, toate alcool, ce usuca parul! Incerca pe parul uscat sa folosesti keratina lichida iar dupa uscuca parul cu uscatorul si foloseste placa sa vezi ce o sa-l protejeze keratina!

| OnuOnulică a răspuns:

Renunta la placă.

| popadrian96 a răspuns:

Pachetul contine: Oyster Sampon pentru par vopsit 250 ml si Oyster Masca pentru par vopsit 200 m, stiu doar asta tentru par vopsit, dar parerea mea e sa folosesti tot ce ai folosit si pana acum, funda