| mindyabusiness a întrebat:

Heeei TPU! Ati putea zice ceva exerciti de slabit s-au o dieta? Am 1.55 m si 45 kg... Si ce parere aveti sunt grasa sau slaba? Help!

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

In mod normal e bine sa ai 45 kg avand in vedere ca ai 1, 55 m.
Insa, daca tu consideri ca mai trebuie sa dai jos din anumite lucruri e ok, numai sa nu ai mai putin de 43.

6 răspunsuri:
| warmheart10 a răspuns:

E foarte buna greutatea ta )) se spune ca greutatea ideala este inaltimea 1.55-1.10=45 ))

| Kasia a răspuns:

Daca mai slabesti 3 kg esti perfecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa mai slabesti absolut deloc.
Esti foarte bine asa.
Ai greutatea ideala, incearca sa te mentii asa.
Te pup!

| Ioana300 a răspuns:

Fara suparare darchiar nu ai minte daca incerci sa slabesti!

| vSorin a răspuns:

Foarte grasă!

Glumeam, ești normală...nu ai de ce să mai slăbeștiwinking Baftă!

| flavy2003 a răspuns:

Esti perfect normal si mult noroc sa te mentii tot asa!