| Eee_7625 a întrebat:

Heeeiii.cum as putea sa ma inalt? am doar 1.61,62. cateva sfaturi si metode big hug cine stie. MultumescCCCC:*

Răspuns Câştigător
| Ỷηηєs a răspuns:

Buna! Ca sa te inalti trebuie sa practici handbal sau baschetbatting eyelashes...Dar sa`mi spui cati ani ai ca poate ai 14-15 ani si esti foarte bine la anii astia sa ai 1.61/62.Daca ai mai mult ar trebui sa te inscrii la handbal sau baschet! Asa am facut si eu ca eram mica de statura si handbalul m`a inaltat:!

...Succes!:*

7 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Pai de obicei tractiunile te ajuta sa te inalti, dar lasa-ti corpul sa se dezvolte de la sine...asa este cel mai bine

| Bogdanst a răspuns:

Dupa parerea incearca Basketul si hanball.Te vei inalta cu siguranta daca il partici ceva timp happy
O zi buna

| Eee_7625 explică:

Am facut cateva luni handbal dar din pacate s-a desfiintat clubul. Si volei si basket nu mai intalnesti prin zona pe aici...sad handbal mai fac doar pe la scoala.dar nu de performanta. pacat chiar le aveam cu asta.blushing

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Eu am 10 ani s 1.51 metribig grin

pecuvant!laughing
s fac decat king box, dans si inotlaughing

is fata si ciudat is cea mai inalta dintre toti colegii mei chiar si dintre baieti si feteeehee hee cel mai inalt copil dl me din cls are 1.49 adica m rog eu zic sa nu te inscri la niji un sport ca nu ajuta eu am 1.52 m si nu fac niji hamball niji basketball happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Volei,baschet,handball happy succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agatate de bara de covoare si treci la treabawinking.

| Abby_3113 a răspuns:

Poti incerca si inotulhappy.