| loove.music a întrebat:

Heei! Am parul semi ondulat http://www.gdo.ro/poze-gdo/74605maxim.jpg cam asa ceva dar pana la umeri http://media.photobucket.com/......ing008.jpg cam asa de lung. si avandul semi-ondulat nu sta nici drept si nici cu bucle.mentionez ca am fata rotunda si breton. Cum as putea sa il tund sau sa il coafez pentru ca m-am saturat de el lasat pe spate?

8 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Ce chestie si al meu e la fel angry si m`am saturat sa-l tot intind cu plac, pentru ca nu suport deloc forma pe care o are.interesanta intrebarea ta si eu sunt curioasa ce raspund altii...ca nu stiu ce sa ma mai facsad
te pup:*

| AdaIoana18 a răspuns:

Poti sa il lasi ondulat si ti-l poti prinde pe tot sus intr-o coada arata foarte bine. Te pupkiss

| BlackMan a răspuns:

Vezi ca exista de la nivea o crema sau ceva pentru indreptat parul fara placa o sa te ajute e f bun:*

| DeMentaa a răspuns:

Bob ti-ar sta binebig grincu un breton asimetricwinking

| Bianca206 a răspuns:

Si al meu e la fel ca al tau. eu m-am gandit ca sa mi-l las sa creasca, pentru ca o sa arate mult mai bine. am vazut la multe fete parul lung, cu bucle. si le sta foarte bine. cu putin fixativ / spuma o sa iti stea si tie :p. ai putea sa ti-l lasi si tu sa creasca. si sa nu ti-l intinzi cu placa pentru ca o sa arate naspa mai tarziu. un par sanatos e mult mai dragut!

| lovelovelove a răspuns:

Filat iese foarte frumos! si eu il am asa :X

| loove.music explică:

Da si eu mereu mi-l intind cu placa. Daca nu am timp imi intind doar bretonul laughing

| loove.music explică:

Ma gandeam sa-mi las bretonul sa creasca.sa imi fie mai usor.sa pot sa il dau pe spate.