| Iubareatzãã a întrebat:

Heei dragilorr! Am nevoie urgenta de raspunsurile voastree! Ce spray cu protectie termica pentru par imi recomandati cand imi indrept parul? happy Am auzit foarte multe Pareri bune Despre
Un ulei de la kallos. Fiind ulei aplicat pe par Iar apoi trece placa incinsa, nu are efect de prajire? laughing) pe mine la asta na Duce gandul laughing) Va rog cat Mai multe raspunsuri cu sprayuri!
(scuzati categoria dar am nevoie urgent de raspunsuri!)
Dau funda! love struck

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Farmec a răspuns:

Recomandam serul hidratant termoprotector din gama Gerovital Plant Tratament: Se aplică pe părul umed după fiecare spălare. Se lasă să acţioneze 2-3 minute pentru fixarea panthenolului şi a keratinei, necesare pentru hidratare şi reconstrucţie. Nu se clăteşte!
După aplicarea serului se poate folosi aparatura de uscare/coafare.
http://www.farmec.ro/produse/par/ser-hidratant-termoprotector-64.html