| NicoletaGabriela00 a întrebat:

Heei :* Intrebarea mea este daca pot utiliza uleiul de neem pentru ingrijirea genelor si sprancenelor. Am cautat pe internet si am vazut ca se foloseste pentru podoaba capilara. Oare il pot utiliza in loc de ulei de ricin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, da poti. Funda?

2 răspunsuri:
| malvinacroft a răspuns:

Neem-ul se foloseste pentru par sub orice forma (adica si gene si sprancene) dar trebuie sa stii ca miroase cam urat (a mancare indiana) inainte sa il cumperi.

| NicoletaGabriela00 explică:

L-am cumparat deja. Mi-am si dat. Mirosul inca persista si pe mana mea si pe piele