| Roxana110824 a întrebat:

Heei. Sunt creola de felul meu si am fost in grecia si m-am bronzat si mai tare. Cum as putea sa scap de bronz? Uraasc sa fiu asa bronzata, urasc comentariile aiurea de la unele persoane: ce bronzata esti :o, tiganca etc.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Tu te urasti ca esti bronzata numai din cauza barfelor care se aud in jurul tau? Ar trebui sa te mandresti la cum arati si sa ignori orice vorba. Ignoranta doare.

Tu daca nu ai fi vrut sa te bronzezi ai fi putut dinainte sa folosesti o crema cu un factor mare, de exemplu 50 SPF. Tu asa ai pigmentul la piele, se coloreaza mai repede la soare. Fie ca erai si in Romania la mare sunt sigura ca acelasi bronz il capatai, nu difera nimic cu soarele din Grecia cu cel din Romania, conteaza protectia solara cu care te dai ori nu te dai.

| zurick a răspuns:

Și eu mă simțeam la fel când cineva mă critica pentru bronzul meu natural până cât am început să nu-mi mai pese.Asta ar trebui să faci și tu.
Ai văzut câte fete riscă cancerul de piele pentru ca merg la solar pentru bronzul perfect.

| ElenaSA a răspuns:

Lumea oricum vorbeste multe. Ce conteaza daca lumea vorbeste atata timp cat tu te simti bine in pielea ta. Daca erai alba ti-ar fi zic ca esti alba ca o,, branza,,. Lumea nu e multumita niciodata.