| eMiiau a întrebat:

Heei TPU! Azi am facut prostia sa ma vopsesc. Am ales nuanta saten inchis crezand ca o sa imi stea bine, eu avand culoarea parului saten deschis, dar mi-a iesit un brunet foarte inchis cu tente roscate... Imi sta oribil...ce sa fac? Ma puteti ajuta? De vopsit nu vreau sa il mai vopsesc, m-am lecuit de asa ceva laughing) Cum sa il mai deschid? Si nu vreau raspunsuri de genul :"tunde-te cheala!"...dau fundita! :*

1 răspuns:
| shabriry a răspuns:

Presupun ca te'ai vopsit acasa. Iti recomand sa mai astepti 1-2 sapt. Culoarea vopselei va mai curge la spalari. Dupa, ar fi indicat sa te duci la un salon unde sa iti faca un decapaj usor. Nu incerca sa te decolorezi tu singura acasa. E posibil sa iasa portocaliu. Succes