| N0name_7278 a întrebat:

Heei :X.
Peste cateva saptamani plec in vacantaa.
Treaba e...Ca nu stiu cam ce'ar trebui sa'mi iau la mine.
Plec in Spaniahappy.
E cald:X.
Imbracaminte stiu cam ce'ar trebui sa'mi iau love struck.
[Pantaloni scurti, tricouri, rochite]LOL devil.
Dar asa...ca accesorii...thinking Sa'mi iau multe perechi de cercei?
Multe lanticuri?
Bratari?
Ma gandesc ca o sa'mi cumpar si de acolo...
Dar...thinking
Astept o parere :X.
Fundaaa kiss.

Răspuns Câştigător
| Madalina_7571 a răspuns:

Heey si eu plec tot in Spania in vacanta big grin unde mai exact, mergi in Spania?:*
ia-ti multe, ca sigur n-o sa porti aceeasi imbracaminte zilnic, si la orice imbracaminte trebuie sa ai accesorii, nu numai cercei:*

2 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Cat mai multe, oricum accesoriile nu ocupa spatiu mult in bagaj

| Stryder_1593 a răspuns:

Sunt baiat dar iti zic atat... IA HAINE SUBTIRI. eu am fost la mijlocul lui februarie in Spania, in Alcala de Henares si erau 28-30 de grade.
Vara din ce am inteles se ajunge cam pe la 40-50 grade.
In privinta hainelor, nu pot sa iti zic nimic. Ca fata stii ce sa iti iei, dar ia-ti haine care respira usor. atmosfera e uscata rau de tot...