| NoName_7204 a întrebat:

Heei love struck
Spuneti-mi si mie ce masti sau ceaiuri as putea folosi pentru inchiderea nuantei parului puppy dog eyes
Dau funda la cele ce functioneaza! :*

6 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Fierbe frunze de nuc.Iti face parul saten inchis inchis.am incercat si eu.

| RoXxy a răspuns:

Pentru inchiderea culorii parului nu stiu, dar ceaiul de urzici racit e sanatos pentru par dar nu influenteaza cu nimic culoarea.in schimb, ceaiul de musetel si ceaiul de frunze de nuc iti deschid culoarea parului.crede-ma,stiu din propria experientawinking

| RoXxy a răspuns:

Am aflat recent ca ti se inchide culoarea parului daca, dupa spalare te clatesti cu o cana mare de cafea.Lasi sa actioneze 5 minute dupa care clatesti cu apa. Functioneaza!winking

| oanaro a răspuns:

Decoctul din 100 gr. frunze de nuc asigură o colorare naturală a părului. Succes!

| ana75 a răspuns:

Ceai din frunze de nuc

| Laru949 a răspuns:

Mie mi-a zis cineva ca ceaiul din frunze de nuc functioneaza si face bine la par