| mispis a întrebat:

Hei. A folosit cine uleiul de argan? Vreau sa-l cumpar dar vreau sa stiu si niste pareri ale cuiva care a incercat.Se merita sa dau 55 de lei pe o sticla de 50ml de ulei de argan? Bio cica...

6 răspunsuri:
| sssoriii a răspuns:

Mi-am cumparat ulei de argan de la baby expo acum o luna.Este fenomenal sunt foarte multumita de el.
Merita intr-adevar banii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| RoxanaA_8239 a răspuns:

Primo, formularea corecta e "merita?" nu "se merita?". Secondo: uleiul de argan e senzational chiar daca ustura putin la buzunar. citeste aici un articol complet despre cate minunatii poate sa faca http://www.frunza-verde.ro/ulei-de-argan

| Andreea_7542 a răspuns:

Eu folosesc si sunt foarte multumita de uleiul de argan, si nu conteaza ca e bio sau nu fiindca, culturile de arganier sunt toate la un loc si nu le stropeste nimeni ca sa zici ca unele sunt bio si altele nu