| Erika_Paczilinecz_1992 a întrebat:

Hei! Acum cateva zile mi-a recomandat cineva untul de cacao pentru a ma bronza uniform si bine si voiam sa stiu daca chiar este eficient si merita sa il cumpar?

2 răspunsuri:
| jolycris a răspuns:

Buna, eu am unt de cacao in stare pura si este exact ca o ciocolata de casa dar foarte tare si dura, nu prea ai cum sa il dai pe fata sau pe corp. Eu mi-am facut o crem cu el si ulei de migdale. Iti face fata foarte fina insa nici urma de bronzare laughing

| Camy666 a răspuns:

Da e adevarat! Untul de cacao e bun pentru bronzare si tine si mai mult!
Uite si un site care zice asta :
http://www.emaramures.ro/......-de-durata