| Noonehereyet a întrebat:

Hei! Am 14 ani si imi cade ridicol de mult par cand ma spal. Si mereu parul meu are un aspect aspru chiar si cand e ud(e cret). Am vrut sa folosesc saponul de cal,dar nu stiu, voi ce parere aveti? Si ca veni vorba de aspirme, folosesc ulei de cocos lasandu-l sa actioneze peste noapte inainte sa-l spal. Si pentru mai multe detalii folosesc Garnier Ultra Duox de la garnier cu ulei de argan si de camelie pentru par uscat( samponul, balsamul si uleiul). E ok? Ce-mi recomandati pentru ambele probleme?(masti, alte sampoane, uleiuri). Si e ok uleiul de cocos?

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sampon pe baza de petrol..este singurul. Daca mergem babeste, seva de mesteacan, este ideal pentru par, si nu numai.Dar poti recolta numai primavara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca samponul si balsamul l'oreal. Gama neagra cu capac roz.
http://3.bp.blogspot.com/......ginine.jpg