| ruru_2913 a întrebat:

Hei :*. am cizme de vara piele intoarsa culoarea bej. le-am spalat si s-au facut asa urate. s-au inverzit si nu mai sunt ca inainte.niste leacuri sa le vindec? va rog help.mersi. funda

Răspuns Câştigător
| Anche a răspuns:

Cu sinceritate iti spun ca nu se mai pot repara! Sa fie ca noi nu vor mai putea fi niciodata! In viitor sa stii ca papucii de piele intoarsa au nevoie de o ingrijire aparte! SE curata un un spray special pentru. papucii de piele intoarsa! Spray-ul il poti gasi ori prin leonardo ori in supermarketuri! Imi pare rau de cizmele tale!

3 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Din moment ce ti le-ai distrus, nu mai poti sa mai remediezi problema. Trebuie sa renunti la ele! Si eu mi-am spalat niste adidasi tot genul asta cu piele intoarsa.Doar daca nu cumva, sunt abia spalate si dupa ce se vor usca, isi vor recapata culoarea.Asteapta si vei vedea.

| cata416 a răspuns:

Cumperi altii singura metoda