| Bianca38 a întrebat:

Hei am și eu o întrebare dar doar pentru cei care au cumpărat/comandat haine,încălțăminte etc de pe net de la H&M,Bershka,Zara,Mango, Pull&Bear, Stradivarius hainele sunt bune la fel de frumoase ca în poze au defecte la ele și la cele de la H&M primești punga Speciala de la H&M? HELPPP FUNDOIII

Răspuns Câştigător
| Lola203 a răspuns:

Depinde de produs, de exemplu mie imi placuse o fusta pe site, dar cand am vazut-o in magazin mi s-a parut urata. In general, produsele arata ca in poze. Personal, am comandat doar tenisi de la Bershka pentru ca nu ii aveau in magazine. Nu stiu cum ii livreaza pentru ca eu am ales sa ii ridic personal dintr-unul din magazine pentru a nu mai plati transportul, dar in cutia trimisa era si o punga berska, deci posibil sa iti dea si punga.

1 răspuns:
| mmememe a răspuns:

Am comandat de la Zara si am avut o experienta placuta, mereu comand de la ei!