| Bby22 a întrebat:

Hei, Am mancarimi pe fata si dupa acea imi apar multe cosuri :-s o crema buna? care sa isi faca efectul? ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| melisafdv a răspuns:

Ceea ce ai tu este din cauza ca pielea ta este uscata, incearca crema hidratanta de la Avon, tenul meu n-a fost niciodata atata de moale. Sper ca o sa te ajute!

| CannbalCorpse a răspuns:

Retin-A - 14 lei,
Smooderm - 12 lei
Brevoxyl - 30 lei
Zineryt - 32 lei
Skinoren - 33 lei

Sper ca te.am putut ajuta uite aici si link.ul ai din ce alege!

http://www.unica.ro/......10712.html

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Pentru cosuri Fucidin este o crema foarte buna, am folosit-o si eu si da roade, iar pentru mancarimi spala-te de mai multe ori pe fata si dupa aia da-te cu crema hidratanta! BAFTA

| cosmina92 a răspuns:

Eu iti dau un sfat: Consulta un medic (specialist in asa ceva), el stie ce este potrivit pentru tipul tau de ten. Daca ma intrebi pe mine, ce a dat rezultate tipului meu de ten : " pure system de la YVES ROCHER " si arata asa http://www.google.ro/......tp?/imgres sau Zineryt. Aplic o crema hidratanta dupa ele. Sfat : - daca esti unul dintre fanii semintelor, iti recomand sa renunti contin un dozaj mare de ulei si nu te ajuta la nimic, rezultatul (semintelor) ar fi un ten gras. :) Bafta!

| yuliutsa a răspuns:

Pai eu de obicei folosesc creme cu miere(le poti gasi la Avon)sau creme Nivea...incearca si tu:*

| ZuZuDuDu a răspuns:

Cremele Gerovital!