| anonim_4396 a întrebat:

Hei.am si eu o intrebare,cunoaste cineva (din experienta, nu din auzite) undeva unde se fac cursuri de manichiura pedichiura in Brasov? Pretul sa nu fie prea mare si personalul sa se ocupe de tine, sa te invete? Astept raspuns

4 răspunsuri:
| Acreditate_Cnfpa_Profesionalnewconsult_1976 a răspuns:

Incearca si la Profesional New Consult, care organizeaza cursuri de beauty in Brasov, coafor, machiaj, stilist unghii, masaj.
Uite link aici : http://www.profesionalnewconsult.ro/......urs-coafor

| GăbiţaG a răspuns:

Horia pe bizoo cursu e si de 2500 de lei e putin cam mult iar pe reflexovital nu are decat manichiura simpla, adica pilit si cuticule cv de genu