| Parisblue a întrebat:

Hei! Am si eu o intrebare. eu sunt din Urziceni si as vrea sa merg la buc. sa imi iau haine. ce magazine imi recomandati cu haine dragute? dar sa nu fie prea departe, cam pana in centrul buc. daca se poate si cu adresa magazinului. Dau fundita:*

6 răspunsuri:
| stefaniaa116 a răspuns:

Buna,

Zara e exagerat de scumpa din punctul meu de vedere, sincer. Cateva milioane bune dai la ei si iti cumperi 2-3 lucruri.

Poate mai bine la Terranova.

Poate incerci si online, gasesti preturi mai mici la multe produse. Iti recomand: www.misspretty.ro sau starshiners, tinar.

Enjoy

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

In Plaza Romania sau Afi Palace Cotroceni love struck Lee adorrr love struck Si poti incerca la BSB, Zara, Bershka, Stradivarius, Mango.Astea sunt preferatele melelove struck

| ReadyForMee a răspuns:

Salut! In Bucuresti sunt foarte multe malluri si buticuri sau chiar magazine renumite. Mie imi place foarte mult magazinul Zara, pe care il poti gasi in Baneasa shopping city.Si Terranova este pozitionata aproape de universitatea de studii ecnomice cu adresa
Bulevardul Magheru nr. 33 Dorobanti, Sector 1, Centru, Romana, Bucuresti. Sper ca am ajutat si bafta la shopping!

| andra_2561 a răspuns:

Mall plata unirea tokoo magazin lc wakiki mult mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...sunt foarte multe magazine din care poti alege, dar ca sa vezi haine pe gustul tau trebuie sa te duci intr-un mall.eu iti recomand magazinele pull and bear, bershka, stradivarius, zara si mai sunt si multe altele.si acum cu reducerile poate gasesti si la preturi accesibile. happy

| κızz δε‗đįανŏŀįťżă̸Ҳ̸ҳ a răspuns:

Pay poti sa mergi la plaza si acolo sunt mult magazine cu haine tari sau sa te duci la uniri.si mai e unu tare C&A. iar in plaza chiar ai ce sa ti alegi. sper ca te am ajutat. fundaaaaaaaa?kiss