| EvellineDub a întrebat:

Hei!
As dori sa slabesc putin, la picioare si la abdomen. Imi puteti recomanda o dieta, mai simpla, si niste exercitii eficiente?big grin
Multumesc. Funda.:*

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poţi slăbi în timp record dacă respecţi cu sfinţenie următoarele reguli :
Elimini băuturile carbogazoase din alimentaţie.
Faci gimnastică în fiecare dimineaţă şi seară. Minimum 20 de abdomene şi 20 de genoflexiuni + jogging dacă-ți permite timpul.
Pui accent pe consumarea fructelor și eviți dulciurile.
Nu mai mănânci absolut nimic după orele 18 :00, decât în cazuri excepționale, și atunci îți potolești foamea cu un fruct (portocală, măr).
Fiecare mic dejun trebuie să conțină cereale integrale combinate cu lapte degresat (în cazul în care mănânci puțin mai consistent, bei verde/cătină).
Bei minimum 2 l de lichide/zi(de preferat apă plată/limonadă/compoturi).
Mănânci mai multe legume și mai puține alimente grase precum prăjelile,mezelurile, etc., etc.
Dacă nu încalci nici măcar una dintre aceste reguli, vei avea rezultate impresionante, vizibile într-un timp scurt!
Baftă!

1 răspuns:
| SebastianDanes a răspuns:

Fa cat mai mult sport