| anonim_4396 a întrebat:

Hei! as vrea sa imi spuneti si mie niste clinici din Bucuresti care trateaza vergeturile cu laser. Si cat costa. Fundabig grin

2 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Vergeturile in cazul in care nu sunt mai vechi de aproximativ 6 luni, au inca culoarea roz dispar cu ajutorul acestei creme http://aloeveraforever.ro/produse/ingrijirea-pielii/forever-alpha-e-factor aplicata zilnic. Eu asa am scapat de vergeturile aparute pe coapse, burta si sani in timpul sarcinii.

| melaniiie a răspuns:

Sunt mai vechi, am cumparat o groaza de creme sinu am rabdare sa isi faca efectul.