| Ramona59 a întrebat:

Hei! As vrea sa-mi cumpar placa Rowenta Respect dar nu stiu cat de buna ii. Poate aveti careva placa sa-mi spuneti daca e buna.Majoritatea spun ca placa Remington este mai buna.Care credeti ca este mai buna?big grin

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Cea de la Remington e mai bună cu siguranță, am văzut la Carrefour placă Remington cu 150 lei (redusă, era 2 milioane și ceva) cu placă de ceramică, încălzire de 230grade(maximul) și poți seta câte grade vrei, depinde de părul tău(180-230grade), și cu placa asta dacă afară e umezeală și plouă vei avea părul drept 8 ore (așa scrie pe cutie și e adevărat că am întrebat), iar unele plăci nu te țin nici măcar o oră.
Acum depinde de bugetul tău. Există și mai ieftine.
Eu îți recomand cu cea mai mare încredere plăcile Remington!
Baftă!

5 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

Eu am ales Remington, si sunt multumita de alegerea facutasmug

| mmary a răspuns:

Intr-adevar cea de la Remington este mai buna.happy dai cativa bani in plus dar intinde parul foarte bine... poti sa ti-l si ondulezi intr-un mod foarte frumos.parul sta mai mult timp intins ca la celelalte placi si nu se face urat la ploaie.merita!happy:*

| monstruletz a răspuns:

E foarte buna am eu dar si cea de Remington e extrem de buna big grin acum tu alegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am placa rownta respect sh.`e super buna:X o am de 3 luni sh`indreapta super binelove struck.

| RoX_6698 a răspuns:

Fetelor... dar de unde va. ţi informat? Am Remington şi mi. a ars părul de prima oară. În schimb cea mai bună este Carrera.