| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Astazi, cand am facut baie m-am speriat foarte tare deoarece mi-a cazut ff. mult par, de obicei nu imi cade asa mult.
Ce as putea sa folosesc pentru a nu imi mai cadea parul?
Multumesc, funda kiss!

Răspuns Câştigător
| QueenOfLeon a răspuns:

Exact asta am patit si eu, iar dermatologul mi-a recomandat un sampon de la Revalid (revitalizing protein shampoo for all hair types, strengthens and vitalizes the hair ) si o solutie de la Gerovital Plant (lotiune regeneranta cu petroleum + vitamina A, E si ulei de ricin). Pentru ambele ai instructiunile pe spate. Mie inca mai imi cade parul, dar asta se poate si din cauza stresului. Incepe sa faci mai multe plimbari in aer liber, pentru ca e frumos afara. Bafta happy

2 răspunsuri:
| Quicky a răspuns:

Depinde ce parlaughing ala de jos/sus daca e ala de sus incearca alt sampon daca e ala de jos. bucuratelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ Quicky, daca ai chef de mistouri, nu ti-ai gasit persoana potrivitawinking.