| Miruna_5164 a întrebat:

Hei buna:* as vrea sa stiu si eu daca folosesc uleiul de ricin pentru cresterea parului mi se va ingrasa parul?big grin

5 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna
Te pot ajuta eu.Intra pe acest site:
http://healthy.kudika.ro/......ricin.html
Sper ca te-am ajutat.Mult noroc!

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Nu se ingrasa deloc. Se spala absolut normal, cu samponul pe care-l folosesti tu. happy
Iti zic din proprie experiente l-am folosit di eu pentru ca imi cadea foarte tare parul), aplicat pe par cel putin 4 ore inainte de spalare. Am inteles ca e mai eficient daca il lasi pe par o noapte, dar eu n-am reusit. Oricum, rezultatele sunt extraordinare. am facut chestia asta de vreo 3 ori si sunt foarte multumita. merita sa incerci. happy

| Lluvia a răspuns:

Pai depinde acum de fiecare persoana
si eu folosesc si nu mi se ingrasa mai repede decat de obicei
numai vezi sa nu te dai mai des de o data pe saptamana ca dupa s-ar putea sa ai problm.
bfta:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da miruna. se face firul de par cat funia de gros. o sa fii ca gorgona meduza.

| sheryn a răspuns:

Nu ingrasa parul, dar trebuie sa te speli foarte bine dupa ce il folosesti