| FuckNormality a întrebat:

Hei dati-mi si mie bloguri sau forumuri cu "friendship bracelets" va rog cu tutoriale pe intelesul tuturor, funda big grin

Răspuns Câştigător
| anonima13 a răspuns:

Uite http://www.youtube.com/watch?v=lzKXlu87Suw&feature=fvwrel e un videoclip, eu asa am inteles imediat, chiar daca este in engleza nu trebuie neaparat sa intelegi ce spune;)

1 răspuns:
| Bambyynaa007 a răspuns:

Si asta e in engleza dar este foarte bun!: www.friendship-bracelets.net/ ..incearca-l si ma anunti daca iti place:*..bafta>:D