| Chanel22 a întrebat:

Hei, eu am parul saten si vreau foarte mult sa vad cum mi-ar sta cu un blond inchis, ca mierea. Ar merge sa folosesc nuantator? Gen daca iau un blond foarte deschis imi iese inchis cum vreau eu? mi-e frica sa folosesc vopsea permanenta, vreau doar sa vad cum imi sta, iar la decolorant nici nu ma gandesc.

2 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Singurul lucru care i-l poti face este sa iti cumperi o vopsea cu amoniac ft blonda si sa o aplici, o sa iti iasă un caramel la început, iar după o luna repeți procedeul si tot asa pana la culoarea pe care o doresti.
" trucul" asta funcționează doar la par virgin ( nevopsit)!

| Mayuri a răspuns:

Nuantatorul nu prinde decat pe par vopsit sau decolorat.