| Keisha a întrebat:

#`Hei:] eu imi fac zilnic parul cu placa dar parul nu mai rezista ca la inceput;] imi puteti recomanda niste spray`uri, creme, sau ceva un gen thinking si oricum fara raspunsu lasa placachatterboxstraight face.;* Thanks;*

Răspuns Câştigător
| ciufiXXXXXX a răspuns:

Http://www.syoss.ro/index.php?id=78

e EXTREEEEM de bun! nu ti se va mai deteriora parut 100%. iti garatez eu asta

funda?:o3. dai si eu inapoi...PROMIT

4 răspunsuri:
| ciucalataaerata a răspuns:

Buna...
uite ce folosesc eu:
*Adopta un regim alimentar sanatos, bazat pe fructe si legume proaspete, lactate si nu uita sa bei cat mai multe lichie (ceaiuri, apa plata, sucuri naturale).
*Foloseste masti naturale pentru regenerare si stralucire. Astfel de masti le poti cumpara din comert sau le poti prepara in casa (ingredientele care dau rezultatele cele mai bune sunt: aloe vera, galbenusul de ou, uleiul de masline sau cel de ricin).

sau produse de par:
*noua gama de la l'oreal (masca balsam sampon)cu nutriceramide
*gama SATINIQUE, nu le gasesti in comertul clasic dar iti pot recomanda un site sigur de unde il poti achizitiona: www.vebso.ro
*Sunsilk cu ulei de avocado
*ARGILA si o data pe saptamana parul se clateste cu otet de mere.
* Dove.
* Garnier Fructis.
Cam atata
sper ca te-am ajutat:-*
Bafta:x

| chels95 a răspuns:

Nu mai rezista pentru ca e deshidratat chiar daca tu nu vezi. Foloseste un spray de protectie termica(eu folosesc Toni&Guy), o masca regeneranta, dar nu te pacalii cu mastile homemade pentru ca nu merg, mai ales cea cu ou e... parul ramane imbacsit. Iti recomand Elseve Total Repair 5 iar pentru hidratare foloseste o data pe saptamana un balsam hidratant.

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Ms de fundizahappy:*

| DennK a răspuns:

O colega face la fel ca tine.cand a ajuns la situatia ta, a facut baie si... PUF! Papa par normal! Ea avea par moaleeee...acum e ca sarma.
Poi, in privinta asta du`te la farmacie.
Sarbatori fericite!