| Cristinaaa57 a întrebat:

Hei fetelor, ati folosit fondul de ten de la vichy normaderm teint? cat de bine acopera si cam cat rezista pe fata?

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Il am si eu, nuanta cea mai deschisa, Opal. Acopera teribil de tare, mie mi se pare prea puternic, asa ca il combin cu fondul de ten crema de la Yves Rocher pentru un efect mai fresh, dar cu acoperire mare.
O sa iti placa sigur. Grija la nuante, testeaza-l in farmacie inainte de a-l cumpara - mie si Opal, cea mai deschisa mi se pare putin inchisa pentru tenul meu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era inchis rau si foarte oranj

| bunnylover537 a răspuns:

E fantastic, acopera f bine chiar si in strat mic. rezista cam 10-11 ore happy