| Daliana :) a întrebat:

Hei fetelor, ati folosit vreodata vreo crema anticelulitica? Daca da, a dat rezultate? As vrea sa imi cumpar si eu una, dar nu stiu care e eficienta si daca exista vreuna. Please help! Thanks;*

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu am luat, de la Avon! Fara nici un folos! Am folosit trei tuburi, dar degeaba!

| dulcik a răspuns:

Eu am folosit de la vichy si chiar a dat rezultate.Am fost foarte multumita de acea crema.Si de la nivea am incercat si a fost si aia destul de bunicica

| Irina117 a răspuns:

Am folosit de la avon mai demult
da am auzit ca daca te dai cu crema o perioada si dupa nu iti mai dai se face celulita mai rau.
nu stiu cat de ok sunt
dar mai bine faci sport, exercitii gimnastica
si vei fi sigura ca o sa slabesti
"doar daca ai vointa"

succes>big grin

| lala178 a răspuns:

Exista foarte multe creme anticelulitice, insa nu dau rezultate decat combinate cu o dieta si sport.
Vezi Elmiplant, Vichy, Lineance...

| adesp12 a răspuns:

Elmiplant. e un tub roz, costa aprox 16 lei si chiar are efect.winking

| deealoveanahi a răspuns:

Nu, n-am incercat. Eu spun ca mai bine faci exercitii ca sa slabesti decat sa dai banii pe cremeoh go on.