| SpawnnFury a întrebat:

Hei! Imi puteti spune si mie niste modele de tunsori(denumire+poza) de baieti?

Răspuns Câştigător
| AlinaOneDirection a răspuns:

Bună! Uite, găsești aici : https://www.facebook.com/tunsori.baieti

6 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Sunt la modă cele cu breton ridicat.
O zi bună!

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Miadefrizerie.ro/tunsori-pentru-barbati-2012-2013/

| SpawnnFury explică:

Majoritatea raspunsuriilor..au poza dar nu au si denumirea. tunsorii.(mentionez ca vreau si denumirea) [dau funa :]

| SpawnnFury explică:

Majoritatea raspunsurilor primite..au poza dar nu au denumirea..metntionez ca as dori si denumirea.mi-ar fi mai usor sa ii spun frizerului.[dau funa]