| Gabiy2k a întrebat:

Hei, m-am vopsit recent roscat, doar ca radacinile si varfurile sunt aprinse iar la mijloc ( unde am fost vopsita de 100 de ori ) inchis si as vrea sa ma decolorez, ce sa folosesc?

1 răspuns:
| frostxtq a răspuns:

Doar la salon te vei putea colora uniform. Decolorarea acasa nu e recomandata deoarece nu stii ce nivel de decolorare suporta parul tau si s-ar putea sa il arzi.
Este o vopsea pe baza de ulei ce scoate absolut toata vopseaua din par. Am folosit-o recent si a dat rezultate.
Uite:

http://www.colourb4.ro/

Nu afecteaza parul si nu il deterioreaza, se poate colora in aceeasi zi.