| Lovejjj a întrebat:

Hei, stie cineva unde gasesc acele charmuri din aur ( pentru bratari impletite) si acele bilute din aur? Se gasesc doar in bijuterii, sau de unde le pot procura? Tot caut de ceva timp si nu gasesc nimic. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Asllan a răspuns:

La pret mult mai mic pe Eden boutique. Ai aici link-ul https://event.2performant.com/......ents/click

| figaro456noss a răspuns:

Pandora

| Lovejjj explică:

Multumesc pentru raspunsuri, dar nu vreau charmuri precum cele de la pandora, vreau, nici nu stiu cum sa le numesc, sunt inimi din aur, stelute din aur, cu doua gauri special pentru bratarile cu snur. Si vreau doar din aur de 14 cat.