| Alsodrfegnha a întrebat:

Hei happy
Stiti vreun site pe care iti poti personaliza tricoul cu propriul text? Sau macar cunoasteti pe cineva care se ocupa de asta?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

In mall-uri. unde sunt magazinele sa le zic asa, de personalizat, ii dai tricoul si textul si iti personalizeaza. daca ai tricoul tau, te costa mai putin..adica vreo 20-25 de lei. site-uri nu stiu. dar de ce pe site cand poti face asta in jumatate de ora la tine in oras? bafta!

| Deeyutzyka a răspuns:

Gasesti in Corahappy