| Ellapwpdwlce a întrebat:

Hei tpu.Acum 2 ani mi-am tuns parul ceva in genul asta :http://www.google.ro/......tp?/imgres (doar ca al meu e cret) si de atunci nu imi mai creste deloc.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În doi ani de zile este imposibil să nu mai crească deloc.
Folosește un șampon vitamizant și cere și părerea medicului de familie.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai lipsa de ceva vitamine: A, B-6, E, etc.
Dar ar fi mai bine sa intrebi la un salon, sau la naturisti ce poti face.

| Teomari a răspuns:

Iti creste dar tu nu observi prea mult pentru ca parul tau e cret si pe cat creste pe atat se onduleaza! Aceiasi problema o am si eucrying Funda?:*