| iwannabefree a întrebat:

am 14 ani si 1, 61 m. La banchetul de a8-a, in legatura cu pantofii, tocul de cati cm sa fie tinand cont de inaltime? Nu vreau sa par foarte, foarte inalta.

Răspuns Câştigător
| xgeanina a răspuns:

Pai eu am avut banchetul anul trecut si eu la randul meu aveam 1, 60 si eu mi-am luat niste pantofi de 12 cm si cu platforma tu ai arata cam de 1, 73 si nu ai partea foarte inalta tinand cont de inaltimea ta ci chiar potrivita acum depinde si adica poti sa mergi cu ei si cat de confortabil te simti in ei

7 răspunsuri:
| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Cumparati o pereche de pantofi pe care poti sa mergi.cred ca asta e cel mai important

| Metamorphose a răspuns:

Sunt de acord cu roxxy96. 10-12 ar fi suficient. bănuiesc. Acum restul depinde de gusturi... Oricum vezi tu, cere părerea prietenelor ele te cunosc ...si iti stiu mai bine preferintele..In fine. Succes!

| roxxy96 a răspuns:

Eu zic ca 10-12 cm ar fi perfect

| SweetDreams a răspuns:

Cred ca de 10 cm ai putea sa iti cumperi, dar gasesti si tocuri de 8 cm happy

| missdevil a răspuns:

Sunt de aceeasi parere, ca ar trebui sa iti iei niste pantofi in care sa poti sa mergi, doar nu ai vrea sa stai mai mult pe scaun in seara banchetului. Cred ca 10 am ar fi suficienti

| neluioan a răspuns:

De preferat 2cm, pentru ca nici baietii nu-s mai inalti