| LexieD a întrebat:

Am o intrebare...
am 1.62 si 46 kg
credeti ca sunt prea grasa?

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Buna.Esti perfect ok,nu greutatea corporala conteaza cu adevarat ci aceea de a fii fericita/fericit cu adevarat,poti sa fii slaba/slab si nefericita/nefericit/sau poti sa fii un pic mai ponderala/ponderal dar fericita/fericit, ca si cum ai spune ca toate persoanele ponderale sunt automat nefericite, important e sa fi impacata cu tine insati.

9 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Nu esti grasawinking...mai trebuie sa pui niste kg ca esti prea slaba

| αηηα a răspuns:

Doamne, nu esti grasa deloc. Si in plus, daca tu te simti bine in pielea ta nu vad care e problema...

| myhaelamar86 a răspuns:

Da, din pacate esti prea grasa. iti recomand sa mai slabesti vreo 15-20 kile, ca in momentul in care bate vantu sa poti sa calatoresti gratis.

| ionica56 a răspuns:

Eu am 1, 60 si 46 de kg.
Sunt perfecta dupa parerea mea doar ca mai trebuie sa dau jos burtica si am funduletul marisorthinking

| xgeanina a răspuns:

Heii happy, eu am 1.61 si 40 - 41 de kg happy si sunt prea slaba blushing, esti foarte bine asa, nu esti deloc grasa.
funda?puppy dog eyes

| sassy2000 a răspuns:

Sall sunt Sassy2000 si, Doamne, ti se pare ca esti grasa? Nu trebuie sa te subestimezi, esti chiar foarte slaba la inaltimea ta! Dar, cu toate acestea, daca cineva iti spune ca esti prea slaba sau prea grasa la inaltimea ta, nu trebuie sa-ti fie rusine. Trebuie sa fi mereu mandra de tine!

| mirela25 a răspuns:

Eu cred ca esti prea slaba.tot inaltimea asta o am si eu si am 50 de kg si ma consider foarte slaba.dar tu la 46?

| Danihel a răspuns:

Potrivita

| costin4sept a răspuns:

Nu. din contra ar trebui sa ai mai multe kg adc aproximativ 50, 52