| Pe_Viata_Anonim_1994 a întrebat:

Hei Tpu.Am o problema. Spranceana dreapta e mai jos decât cea stanga.Cum sa o ridic? Am pleoape lăsată în dreapta

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Las-o sa creasca si mergi la un salon bun si spune-i aleia ce vrei

| sierra1 a răspuns:

Nimeni nu e perfect - las-o așa

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

E normal

| unvecin a răspuns:

Îmi zicea bunica (pe vremuri) cum a ajuns Făt-Frumos la un moșneag care de bătrân ce era cu toiagul își ridica genele și sprâncenele ca să-l vadă. laughing

Ia-o ca pe ceva distinctiv, las-o așa. Alții plătesc „ca să nu fie ca ceilalți". happy

| Catalina990099 a răspuns:

Lasă le sa creasca si mergi la un salon pentru a-ți da o forma