| onlyiforyou0100 a întrebat:

Hei TPU,am parul cret saten si nu il mai vreau cret,am vazut tratament cu keratina care itit indreapta parul, am vrea sa mi.l indrept dar mi.e frica ca dupa o sa il vreau cret si nu o sa mai stea.Mult lume imi spune ca imi sta mai bine cu el cret.Ce ma sfatuiti sa mi.l indrept sau sa il las cret si sa ma vopsesc? big grin

Răspuns Câştigător
| lastOne a răspuns:

Fa cum iti place tie. Atat timp cat tu esti multumita nu te intereseaza ce zice lumea. (sau cel putin asa ar trebui)