| Țușcă a întrebat:

Am parul pana la jumatatea spatelui si in iulie merg la o nunta sigur mai creste dar nu stiu cum sa-l prind ceva mai lasat desprins daca se poate...

5 răspunsuri:
| krlla a răspuns:

Iti iei bretonul, ti.l umfli in sus si ti.l prinzi cu o clama.

| MinniePearl a răspuns:

Pai.fiind iulie.o sa fie cald.si ai putea sa ti-l prinzi intr-o parte cu o clama draguta.de ex parul din partea dreapta il duci in stanga si il lasi sa cada.apoi.iti tapezi parul din fata un pic ca sa dea un aer mai funky.si parul ala lasat il ondulezi
sper ca te-am ajutat XOXO MinniePearl (L)

| deea221 a răspuns:

Cocurile nu se mai poarta de ceva timp, am mers la multe nunti si cam toate fetele aveau parul intins sau bucle iar intr-o parte de deasuprea urchii aveau prinse diverse accesorii pentru par, gen palariutze, diverse pene, etc...
fata care mia atras atentia, si era admirata de toata lumea avea o rochie cu spatele gol lunga, iar parul ii acoperea goliciunea spatelui, avea parul lung intins, fara accesorii, si un machiaj simplu dar foarte frumos, deci nu a facut exces nici la par, nici la machiaj, daca vrei sa arati foarte bine, parerea mea este ca ar trebui sa iti iei o astfel de rochie care iti pune in evidenta parul, parul lung e frumos si din cauza placilor de intreptat si vopselelor e pe cale de disparitie, si toata lumea apeleaza la extensii pentru un look fabulos, deci parerea mea este sa te mandresti cu parul tau!

| Ciocolatăăă a răspuns:

Poti sa il prinsi intr-un coc simplu si de efect. Exista filmulete pe net sau poti sa mergi la un coafor. De asemenea, la coafor, daca vrei sa ti-l lasi liber, poti sa iti faca niste onduleuri fumoase care sa te tina. Have fun! happy

| Țușcă explică:

Dar fara Poze sau Site-uri