| StewartCassie a întrebat:

As vrea sa imi vopsesc o suvita din par sau varfurile. Ce culoare se potriveste mai bine la par saten mai deschis? Stiu ca rosu ii mai mult la par brunet, iar roz la blond. Deci ce se potriveste la saten? big grin

8 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

La parul saten ar veni super niste suvite blonde subtiri.Nu cred ca ai vrea sa porti verde in cap, eu una nu as faceo din motivu ca daca vrei o culoare intensa trebuie sa te faci permanent si adica te plictisesti de ea trebuie sa iti tai din parul tau si e cam dificil cu tinuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gasesti pe undeva de cumparat: un verde electric sau albastru intens. Deja imi inchipui ce frumos ar arata!

| NorishorPhufos a răspuns:

Mie imi plac foarte mult suvitele roz sau albastrebig grin Daca vrei sa iti faci roz trebuie sa iti decolorezi suvita fiindca cu roz o sa iti iasa un rosu fff aprins:d. Ai putea sa iti faci si albastru f deschis incat sa iti iese un albastru potrivit de aprins. funda?

| SalutBunaLarevedere a răspuns:

Verde ti se potriveste cel mai bine. Fundita?

| bubulina2012 a răspuns:

Poti sa ti le faci mov sau verde inchis. si daca vrei o culoare mai normala fatile blonde...happy funda?

| KiduuPink a răspuns:

Pai eu mi-as face albastru deschis sau galben. :). Depinde, nu prea ma pricep :D.Dar incearca : http://www.roportal.ro/articole/suvite-pentru-par-saten-5597.htm Funda? :X

| Petrut_Andrei_1994 a răspuns:

Pai cred ca mai bine iese rosu

| MadyPufu a răspuns:

Vopsesteti varfurile cu albastru, roz sau rosu.Sunt sigura ca iti va sta bine cu orice culoare!