| Ionelaa28 a întrebat:

Hei TPU happy As vrea sa invat sa fac bratari din noduri in v. Dinacelea simple stiu dar vreau sa invat si in v. Daca ma puteti ajuta cu un video in romana, dar sa arate cum se face bratara de la inceput, sa stiu cum sa pun atele happy Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mV48xXdoWAY&feature=related
uite cum se face si nu conteaza de la inceput pentru ca tu pui atele in ordinea in care sunt acolo pentru ca modelul e acelasi si acelasi lucru faci si la incepu ti la mijloc.

| Mov10 a răspuns:

Cauta pe youtube,, how to make bracelet'' sunt si niste modele frumoase in forma de inima, bafta