| LoLiTa1808 a întrebat:

Ce parere aveti despre gropita din barbie? Eu o urasc! Toata lumea spune ca e draguta, numai eu nu! As putea sa scap de ea, fara operatie estetica? Nu e chiar asa proeminenta, cum erea inainte, deoarece am mai slabit, am proape 1.60 m si 45 kg. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O ignori pentru ca altceva nu ai ce sa faci. Fara bani nu iti permiti multe dar eviti obiceiul de a te uita la ea cand mergi la oglinda.

| wforweirdo a răspuns:

E doar o gropiță, cui îi pasă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre toate complexele pe care le-ai putea avea, tocmai gropita ti-ai gasit-o?!
Stii ceva, si eu am si chiar e draguta, daca oamenilor le place inseamna ca nimeni nu se uita ciudat la tine pe strada, deci nu repezinta o problema estetica.
Si nu, nu-i poti face nimic.

| wj a răspuns:

Statistic daca toata lumea zice ca e draguta, si doar tu nu esti de aceeasi parere, parerea ta e gresita. Asa ca ai putea sa accepti ca te avantajeaza, si nu contrariul happy