| anonim_4396 a întrebat:

Daca am o rochita animal print maro, cu o centura neagra, ce culoare ar merge sa fie ciorapii (colantii), in afara de negru. Iar cizme s`ar asorta mai mult sa fie negre cu toc, sau maro fara toc? tinuta va fi pentru pozele de album, cls 8. Ms pentru sfaturi. funda +vot.:*

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

CLAR cizmele maro fara toc. E animalprint- maro. Deci CLAR. happy. Si poti incerca un dres culoarea pielii, sau un dres mai gros maro.

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Eu zic ca ar merge foarte bine cu niste ciorapi roz si cizmele negre cu toc ca sa se asorteze cu cureaua.

| summertime a răspuns:

Cel mai bine ia-ti ciorapi de culoarea pielii,lasa colantii.Iar in picioare,cred ca ar fi mai bine sa iti iei cizmele cu toc(asta daca nu au tocul prea mare si nu esti inalta pentru ca vei arata destul de ridicol in poza, dar daca esti mai scunduta, e ok).

| floryy_5544 a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar arata cam kitch. avand in vedere ca rochia are animal print si tu vrei sa iti iei colanti de alta culoare in afara de negru plus cizme...si as zice ca s-ar asorta mai bine cele maro fara toc.sau ai putea incerca niste cizme peste genunchi sau pantofi simpli cu toc