| Blonda1 a întrebat:

Hei! TPU, dati-mi si mie alte sugestii de coafuri pentru ca nu stiu cum sa ma mai coafez...am incercat majoritatea coafurilor de pe youtube. Sa fie majoriatea cu impletituri.
Dau funda. happy

4 răspunsuri:
| muziclive a răspuns:

Poti sa.ti faci un spic de la spatele capulu in sus si in varful capului sa il legi:ori coada ori coc... sper ca te.am ajutat

| II2fev a răspuns:

Hei pai pe youtube poti gasi cele mai multe coafuri, iti recomand citiva utilizatori pe youtube : Lilith Moon, Luxy Hair, Bebexo; numai ca sint pe limba engleza. Sper ca te-am ajutat.