| Georgii13 a întrebat:

De unde pot comanda haine cu steagul Marii Britanii imprimat?

Răspuns Câştigător
| Andra10 a răspuns:

Cauta pe google poze cu tricourile respective, da clik pe poza cand vezi ceva ce iti place, si acolo o sa vezi site-ul de unde il poti cumpara, daca este de vanzare happy. De asemenea, poti cauta si prin magazinele din mall-uri, sigur gasesti, si te si distrezi. Succes happy.

2 răspunsuri:
| Georgii13 explică:

Am gasit o esarfa cu steagul Americii.este foarte draguta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vazusem la Zara dar era bluza treisferturi.