| andrey186 a întrebat:

Din cei care ati avut cosuri si puncte negre pe fata ce ati folosit pentru a scapa de ele? Daca ati folosit in cat timp se vad diferentele?

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Incearca, poate iti va fi de folos - schimbdeocazii.com/frumusete/lupta-acnee-in-luna-sau-retur-bani

Răspuns utilizator avertizat
| missoriginalitate a răspuns:

Buna, din propria experienta iti spun ca lamaia ajuta cel mai mult. Toate cremele anti acnee si. sunt nefolositoare. Iti incarca tenul si ti l ingrasa.(parerea mea ) Am avut foarte, ulte cosuri si puncte negre asa ca am inceput sa ma dau pe fata cu zeama de lamaie si cu putina apa iar dupa 3 zile nici nu se mai vedeau.