| AlleshiaBy a întrebat:

^^ Imi spuneti si mie ce inaltime si greutate ale Bridgit Mendler? happyhappy [ mersi anticipat ]

5 răspunsuri:
| ArcticMonkey a răspuns:

Are 1,68

de unde stiu? :-?
usooor :-j
daca te preocupa asa tare intrai pe nea' Gagal, scriai niste cuvinte cheie si iti aparea pana la urma acest site...http://www.cinemagia.ro/actori/bridgit-mendler-81339/
so fcking hard...nu?:>

| MaddieGirl10 a răspuns:

Inaltime : 168 cm
greutate : 55 kg big grin

| enverhoxha a răspuns:

Şi cine e donşoara asta?

| Ddenise211 a răspuns:

Nume real: Bridgit Claire Mendler
Locul naşterii: Washington DC, SUA
Data naşterii: 18.12. 1992
Inaltime:1.68 cm
Zodia: Săgetător
Greutatea: Vreo 50 kg happy... ( 105 Pounds )

| Neimportant a răspuns:

Nume real: Bridgit Claire Mendler · Locul naşterii: Washington DC, SUA · Data naşterii: 18.12. 1992 (18 ani) · Ocupaţie: Actor · Constituţie: subţire · Înălţime: 168 cm; Greutate : 55 kg · Culoarea ochilor: căprui · Culoarea părului: şaten · Zodia: Săgetător · Etnie/rasă: albă · Ţara natală: SUA