| anonim_4396 a întrebat:

La 3 septembrie 2012 m-am tuns cu breton pe o parte in scari (emo) dar alaltaieri a venit mama si s-a luat de mine ca de ce m-am tuns asa si ea m-a tuns cu breton drept si foarte subtire,m-a tuns asa urat de zici ca sunt handicapata. Plus ca am fata patrata si nu imi sta bine cu breton drept. M-a tuns asa. nu stiu cum sa zic, 2 fire de breton, atat. Ce sa fac? Vreau sa am din nou breton asimetric.

4 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Cati ani ai? si nu e vorba de curiozitate, e vorba ca ma intreb cati ani ca sa iti zic cum sa procedezi cu mama ta
daca esti micuta, pana in 13 14 ani nu iti sugerez sa te certi cu ea.
dar daca esti un pic mai mare iti sugerez doar sa iei un pic de atitudine, fara sa te certi cu ea si sa ii spui ca tie iti place asa.
poate a deranjat-o ca iti vine in ochi sau ceva.
si mama are problema astalaughingde cand eram mica...
dar chestia e ca mie nu-mi place bretonul si nu am.

| marpey16 a răspuns:

Poti sa il tunzi din nou asimetric, dar mai scurt- nu o sa fie ca cel lung, dar macar se poate nimi asimetric. Sau, poti sa iti dai par lung din spate (in cazul in care ai par lung) in fata si sa iti tunzi din nou bretonul cu noul par...

| Rockerul23 a răspuns:

Nu inteleg, care e problema mamei tale?
De obicei fetele nu au probleme gen:mama nu ma lasa sa ma tund nustiucum.

| silvipisicutza a răspuns:

Cauta pe net extensii pentru breton si ciumpavestele.