| anonim_4396 a întrebat:

Marti am intanlirea bobocilor si sunt indecis cu ce sa ma imbrac. Eu ma gandeam sa port o pereche de pantaloni negri, nici foarte largi, nici foarte mulati, o camasa albastra simpla, adidasi casual elegant de la Lacoste, un ceas de mana Casio si ochelari de soare. Credeti ca se potriveste pentru o prima vedere? Nu vreau sa fac o impresie urata in fata celorlalti. Daca vi se pare ca nu se potriveste, astept cu placere alte pareri.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sa arati ca unul de bani gata.Referitor la incaltaminte si ceas. Daca esti asa nu e nici o problema.Dar daca nu, incearca sa nu te dai mai mot decat esti.Pe parcurs se va vedea asta.

| Cσcσ a răspuns:

Pai daca pantalonii sunt mai eleganti, atunci e perfect.
Pa!