| Annll a întrebat:

Pentru ca vine vara m-am gandit sa imi cumpar o rochie pe care sa o port cand merg in parc sau la o terasa *whatever. Am gasit una alba din voal cu un fel de trena pana la călcâi, pe care ma gandeam sa o port cu niste sandale sau opincute. Credeti ca ar merge? Ma gandesc sa nu fie prea eleganta sau ceva.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Nu cred că va fi prea elegantă. Depinde acum ce înțelegi prin "elegantă". Părerea mea este că trebuie să te simți comod în hainele pe care le alegi și să fie destul de decente încât să fi percepută cum îți dorești.

| byankaaaa a răspuns:

Cred ca da..si ar merge mai bine cu sandale decat cu opincutewinking