| anonim_4396 a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta. As vrea sa-mi fac niste suvite colorate. Dar nu cu spray sau vopsea. Am auzit ca se pot face cu carioci colorate, hartie creponata, creta, etc. Dar mi-e frica sa nu-mi afecteze parul. Stiti niste metode prin care sa nu se deterioreze parul? Dau Fundita pentru cel mai bun si frumos raspuns.

3 răspunsuri:
| Birlik65 a răspuns:

Vopsea naturala Henna, nu-ti afecteaza in nici un fel parul, plus ca ramane culoarea o buna perioada de timp...succes!

| Cam_ATat_Elly_Sh_1998 a răspuns:

Daca esti blonda iti poti lua extensii si le poti colora cu colorant alimentar amestecat cu gel de dus sau sampon... daca nu te decolorezi si vopseau henna e buna din cate stiu.